مجوز تبلیغات

بر اساس (موضوع ماده ۶ از فصل دوم قانون تشکیل سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران مصوب ۸۳/۱/۲۵)  با موضوع تبلیغ امور پزشکی،  کلیه صاحبان حرف پزشکی و وابسته پزشکی اعم از اشخاص حقیقی و حقوقی و موسسات پزشکی پس از اخذ پروانه‌های لازم، برای تبلیغات خدمات مربوطه موظف به اخذ مجوز کتبی از سازمان نظام پزشکی هستند.

هم اکنون سازمان نظام پزشکی با برنامه ریزی و سازه کارهای لازم نسبت به صدور مجوز تبلیغات اقدام می نماید. متقاضی مجوز تبلیغات از سازمان نظام پزشکی پس ازطی مراحل قانونی و ارایه مدارک کد انحصاری سازمان را برای درج در تبلیغ خود دریافت می نماید.

مدارک مورد نیاز جهت صدور مجوز تبلیغات:

۱- اصل و تصویر پروانه مطب/دفتر کار با تاریخ معتبر
۲- اصل و تصویر گواهینامه های شرکت در برنامه های علمی و یا دوره های تکمیلی ویژه
۳- عین نمونه آگهی بصورت تایپ شده و یا چاپ شده دقیقاً همانند نمونه ای که قرار است منتشر شود
۴- درخواست کتبی روی سرنسخه متقاضی ممهور به مهر نظام پزشکی به علاوه ذکر نام نشریات مورد نظر جهت چاپ آگهی (حداکثر سه نشریه) و نشانی نصب تابلوی تبلیغات محیطی
۵- تسویه حساب سازمان
۶- اصل و تصویر حکم هیات علمی ویژه متقاضیان درج عنوان هیات علمی در آگهی
۷- فیش یا رسید واریزی تعرفه های مصوب اخذ تبلیغات

 

لطفا برای آگاهی بیشتر از شرایط اخذ مجوز تبلیغات از نظام پزشکی شهرستان رشت با شماره تلفن: ۳۳۴۶۱۸۳۰در ساعات اداری تماس حاصل فرمایید.

درخواست غیر حضوری صدور مجوز تبلیغات:

اعضای محترم سازمان نظام پزشکی رشت می توانند برای اخذ مجوز تبلیغات به شکل غیر حضوری با تکمیل و ارسال فرم مربوطه اقدام نمایند:

اعتبارسنجی تبلیغات داری مجوز

تبلیغاتی که داری مجوز سازمان نظام پزشکی باشند، می بایست کد انحصاری RMC با شماره مشخصی را داشته باشند. بدیهی است آگهی های فاقد این کد انحصاری نامعتبر و فاقد مجوز سازمان نظام پزشکی می باشند. برای اطلاع از اعتبار آگهی می توانید با شماره تلفن ۳۳۴۶۱۸۳۰در ساعات اداری تماس حاصل فرمایید.

نظرات بسته شده است.